GS3747-70
- Manufacturer Part Number:
- GS3747-70
- Part of Description:
- SHAFT, 0.3747 DIA. X 7IN LG
- Stock Condition:
- 6
- Specifications :
- 0.374" Dia x 7.000" L (9.51mm x 177.80mm)