DX0505/YL/12
Manufacturer Part Number:
DX0505/YL/12
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR YELLOW 12V
Current :
30mA
Lamp Color :
Yellow
Millicandela Rating :
400mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.48" (12.10mm)
Voltage :
12V