DX0505/BL/24
Manufacturer Part Number:
DX0505/BL/24
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR BLUE 24V
Stock Condition:
9
Current :
25mA
Lamp Color :
Blue
Millicandela Rating :
1600mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.48" (12.10mm)
Voltage :
24V