BJ-156.250MCE-T
Manufacturer Part Number:
BJ-156.250MCE-T
Part of Description:
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Current - Supply (Max) :
80mA
Frequency :
156.25 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
2.5V