AX01F080VACBR150
- Manufacturer Part Number:
- AX01F080VACBR150
- Part of Description:
- FLOATING SIDE B2B CONN 80 POS
- Height Above Board :
- 0.720" (18.30mm)
- Number of Positions :
- 80
- Pitch :
- 0.025" (0.64mm)