SU2D12UC
- Manufacturer Part Number:
- SU2D12UC
- Part of Description:
- CB PROTECTOR 1077 2P D 12A ACDC
- Current Rating (Amps) :
- 12A
- Voltage Rating - AC :
- 480 V
- Voltage Rating - DC :
- 125 V