SU2D15UC
- Manufacturer Part Number:
- SU2D15UC
- Part of Description:
- CB PROTECTOR 1077 2P D 15A ACDC
- Stock Condition:
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Voltage Rating - AC :
- 480 V
- Voltage Rating - DC :
- 125 V