DD62M000T0
Manufacturer Part Number:
DD62M000T0
Part of Description:
CONN D-SUB HD HOUSING PLUG 62POS
Flange Feature :
Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 15POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
  • Molex
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 8POS
  • HARTING
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 7POS
  • Molex
    CONN MICRO-D HOUSING PLUG 9POS