AT-K-C-26-8-S/7
- Manufacturer Part Number:
- AT-K-C-26-8-S/7
- Part of Description:
- CABLE MOD COIL 8COND SILVER 7'
- Stock Condition:
- 86
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Width :
- 0.346" (8.80mm)
- Coil Diameter :
- 0.591" (15mm)
- Jacket Color :
- Silver
- Length :
- Length - Coil Extended :
- 7' (2.13m)
- Length - Coil Retracted :
- 3.28' (1.00m)
- Number of Conductors :
- 8
- Wire Gauge :
- 26 AWG