AT-K-26-8-S/100
- Manufacturer Part Number:
- AT-K-26-8-S/100
- Part of Description:
- CABLE MOD FLAT 8COND SILVER 100'
- Stock Condition:
- 102
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Width :
- 0.346" (8.80mm)
- Jacket Color :
- Silver
- Length :
- 100' (30.5m)
- Number of Conductors :
- 8
- Wire Gauge :
- 26 AWG