AFF-4010G-120VAC
- Manufacturer Part Number:
- AFF-4010G-120VAC
- Manufacturer/Brand:
- Altech Corporation
- Part of Description:
- FILTER FAN 120VAC 70CFM 021A 16W
- Manufacturer :
- Altech Corporation
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- Specifications :
- Fan, AC, Square, 70 CFM
- Type :
- Fan
- Voltage - Input :
- 115VAC