AFF-2010B-24VDC
Manufacturer Part Number:
AFF-2010B-24VDC
Part of Description:
FILTER FAN 24VDC 27CFM 49"X49" B
Size / Dimension :
0.049" L x 0.049" W (1.24mm x 1.24mm)
Specifications :
Fan, DC, Square, 27 CFM
Voltage - Input :
24VDC