AFF-1010B-120VAC
Manufacturer Part Number:
AFF-1010B-120VAC
Manufacturer/Brand:
Altech Corporation
Part of Description:
FILTER FAN 120VAC 9CFM 4"X4" BLK
Manufacturer :
Altech Corporation
Product Category :
Rack Thermal Management
Product Status :
Active
Size / Dimension :
4.000" L x 4.000" W (101.60mm x 101.60mm)
Specifications :
Fan, AC, Square, 9 CFM
Type :
Fan
Voltage - Input :
115VAC