AFF-4020G-24VDC
- Manufacturer Part Number:
- AFF-4020G-24VDC
- Part of Description:
- FILTER FAN 24VDC 132CFM 071A 17W
- Specifications :
- Fan, DC, Square, 132 CFM
- Voltage - Input :
- 24VDC