AFF-4010G-24VDC
- Manufacturer Part Number:
- AFF-4010G-24VDC
- Part of Description:
- FILTER FAN 24VDC 82CFM 032A 8W 8
- Specifications :
- Fan, DC, Square, 82 CFM
- Voltage - Input :
- 24VDC