AFF-4020G-120VAC
- Manufacturer Part Number:
- AFF-4020G-120VAC
- Part of Description:
- FILTER FAN 120VAC 169CFM 026A 26
- Specifications :
- Fan, AC, Square, 169 CFM
- Voltage - Input :
- 115VAC