PF2500230
- Manufacturer Part Number:
- PF2500230
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- FAN CLIMATE CONTROL 230V 89CFM
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 9.84" L x 9.84" W x 4.61" H (249.9mm x 249.9mm x 117.0mm)
- Specifications :
- Fan, AC, Square, 89 CFM
- Type :
- Fan
- Voltage - Input :
- 230VAC