PF22000T12BK24
- Manufacturer Part Number:
- PF22000T12BK24
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- FAN EXHAUST 24V 5W BLACK
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 5.71" L x 5.71" W x 2.72" H (145.0mm x 145.0mm x 69.0mm)
- Specifications :
- Fan, DC, Square, 28 CFM
- Type :
- Fan
- Voltage - Input :
- 24VDC