ASACHLSACHL28W203
- Manufacturer Part Number:
- ASACHLSACHL28W203
- Part of Description:
- JUMPER SACHL-003G-P0.2 X2 8"
- Stock Condition:
- 29
- Length :
- 8.00" (203.20mm)
- Wire Gauge :
- 28 AWG