ASACHSACH28W152
- Manufacturer Part Number:
- ASACHSACH28W152
- Part of Description:
- JUMPER SACH-003G-P0.2 X2 6"
- Length :
- 6.00" (152.40mm)
- Wire Gauge :
- 28 AWG