ASACHFSACHF28W305
- Manufacturer Part Number:
- ASACHFSACHF28W305
- Manufacturer/Brand:
- JST
- Part of Description:
- JUMPER SACHF-003GAC-P0.2 X2 12"
- Stock Condition:
- 763
- Manufacturer :
- JST
- Product Category :
- Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
- Color :
- White
- Contact End :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Length :
- 12.0" (304.8mm)
- Product Status :
- Active
- Wire Gauge :
- 28 AWG