FACILA50P150-221123GH
- Manufacturer Part Number:
- FACILA50P150-221123GH
- Part of Description:
- FFC 0,5mm Same 50P TL150mm (2,2/
- Number of Positions :
- 50
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)