FACIBA30P358-226633G
- Manufacturer Part Number:
- FACIBA30P358-226633G
- Manufacturer/Brand:
- ElectronAix
- Part of Description:
- FFC CABLE IRISO IMSA-11501S OR I
- Stock Condition:
- 13
- Manufacturer :
- ElectronAix
- Product Category :
- Flat Flex Jumpers, Cables (FFC, FPC)
- Contact Termination :
- Length :
- 1.41" (35.80mm)
- Number of Positions :
- 30
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)