FACIEB40P115-221153G
- Manufacturer Part Number:
- FACIEB40P115-221153G
- Part of Description:
- SHIELD FFC CABLE IRISO IMSA-115
- Stock Condition:
- 10
- Length :
- 4.53" (115.00mm)
- Number of Positions :
- 40
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)