FACILA50P090-221153G
- Manufacturer Part Number:
- FACILA50P090-221153G
- Part of Description:
- FFC CABLE IRISO IMSA-11501S OR I
- Stock Condition:
- 900
- Length :
- 3.54" (90.00mm)
- Number of Positions :
- 50
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)