PTN1.75BK30
- Manufacturer Part Number:
- PTN1.75BK30
- Part of Description:
- EXPAND SLEEVE 1.75" X 30' BLACK
- Stock Condition:
- 7
- Diameter - Inside, Expanded :
- 2.750" (69.85mm)
- Diameter - Inside, Non-Expanded :
- 1.750" (44.45mm)
- Length :
- 30.00' (9.14m)
- Operating Temperature :
- -70°C ~ 125°C
- Wall Thickness :
- 0.025" (0.64mm)