B33D-1000-2-345BK
- Manufacturer Part Number:
- B33D-1000-2-345BK
- Part of Description:
- B33, B345 DS, BLACK, 1.66 X 2" F
- Color :
- Black
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.45" ~ 0.95" (11.4mm ~ 24.1mm)