B33D-1000-2-344
- Manufacturer Part Number:
- B33D-1000-2-344
- Manufacturer/Brand:
- Brady Corporation
- Part of Description:
- B33, B344 DS, WHITE, 1.6 X 2", F
- Manufacturer :
- Brady Corporation
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.33" ~ 0.95" (8.5mm ~ 24.1mm)