B33D-1000-2-7641Y
Manufacturer Part Number:
B33D-1000-2-7641Y
Manufacturer/Brand:
Brady Corporation
Part of Description:
B33, B7641 DS, YELLOW, 1.6 X 2",
Manufacturer :
Brady Corporation
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Yellow
For Use With/Related Products :
Label Size :
2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm)