TTMS-12.7-3
Manufacturer Part Number:
TTMS-12.7-3
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part of Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE ORANGE
Manufacturer :
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Orange
For Use With/Related Products :
Label Size :
0.500" (12.7mm); Cable O.D. 0.183" ~ 0.425" (4.64mm ~ 10.79mm)