TTMS-12.7-0
- Manufacturer Part Number:
- TTMS-12.7-0
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Part of Description:
- LABEL HEAT SHRNKABLE 0.500" 100M
- Manufacturer :
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- Black
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 0.500" (12.7mm); Cable O.D. 0.183" ~ 0.425" (4.64mm ~ 10.79mm)