TTMS-12.7-5
- Manufacturer Part Number:
- TTMS-12.7-5
- Part of Description:
- LABEL HEAT SHRINKABL 0.500"D GRN
- Color :
- Green
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 0.500" (12.7mm); Cable O.D. 0.183" ~ 0.425" (4.64mm ~ 10.79mm)