RAY-101-12.5(100)
- Manufacturer Part Number:
- RAY-101-12.5(100)
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
- Part of Description:
- GROUND BRAID TUBE 0.49"DIAX16.4'
- Stock Condition:
- 4
- Manufacturer :
- Length :
- 16.4' (5.00m)
- Material :
- Copper, Tin Plated
- Number of Carriers :
- 36
- Size, Supplied :
- 0.492" (12.50mm) - Inner Dia
- Wire Gauge - Ends :
- 36 AWG