L6R200D-135-C6
- Manufacturer Part Number:
- L6R200D-135-C6
- Part of Description:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 13.5V 189W
- Cord Length :
- 47.2" (1.20m)
- Current - Output (Max) :
- 14A
- Input Connector :
- IEC 320-C6
- No Load Power Consumption :
- 150mW (Max)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector :
- Power DIN, 4 Pin
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 189 W
- Size / Dimension :
- 7.20" L x 3.19" W x 1.65" H (183.0mm x 81.0mm x 42.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 13.5V