AD1500-2595D444
Manufacturer Part Number:
AD1500-2595D444
Manufacturer/Brand:
Anatech Electronics Inc.
Part of Description:
1500 MHZ / 2595 MHZ CAVITY DUPLE
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Product Category :
RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) :
800MHz ~ 2.2GHz / 2.57GHz ~ 2.62GHz
High Band Attenuation (min / max dB) :
Low Band Attenuation (min / max dB) :
Mounting Type :
Chassis Mount
Package / Case :
Module, SMA Connectors
Product Status :
Active
Return Loss (Low Band / High Band) :
16.0dB / 18.0dB
Type :
Duplexer
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    1350 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1370 MHZ CERAMIC BAND PASS FILT
    1385 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    836.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FILT
    5450 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE