AD1500-2595D442
- Manufacturer Part Number:
- AD1500-2595D442
- Manufacturer/Brand:
- Anatech Electronics Inc.
- Part of Description:
- 1500 MHZ / 2595 MHZ CAVITY DUPLE
- Manufacturer :
- Anatech Electronics Inc.
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 800MHz ~ 2.2GHz / 2.57GHz ~ 2.62GHz