AD1542-1643D296
- Manufacturer Part Number:
- AD1542-1643D296
- Manufacturer/Brand:
- Anatech Electronics Inc.
- Part of Description:
- 1542 MHZ / 1643 MHZ CAVITY DUPLE
- Stock Condition:
- 100
- Manufacturer :
- Anatech Electronics Inc.
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 1.524GHz ~ 1.56GHz / 1.6265GHz ~ 1.6605GHz