CCH81-S10-D
Manufacturer Part Number:
CCH81-S10-D
Part of Description:
CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER
Color :
Natural
Material Thickness :
0.050" (1.27mm)
Opening Size :
0.810" (20.57mm)
Panel Hole Size :
0.203" (5.16mm)
Width :
0.500" (12.70mm)