CCH81-S10-C0
Manufacturer Part Number:
CCH81-S10-C0
Part of Description:
CBL CLAMP P-TYPE BLACK FASTENER
Color :
Black
Features :
Weather Resistant
Material Thickness :
0.050" (1.27mm)
Opening Size :
0.810" (20.57mm)
Panel Hole Size :
0.203" (5.16mm)
Product Status :
Active
Width :
0.500" (12.70mm)