JG22-0.5HP-45-ESD
- Manufacturer Part Number:
- JG22-0.5HP-45-ESD
- Part of Description:
- 22G 0.5" HP SERIES TIP ID .016"
- Gauge :
- 22
- Inner Diameter :
- 0.016" (0.41mm)