JG22-0.25HP-ESD
- Manufacturer Part Number:
- JG22-0.25HP-ESD
- Part of Description:
- 22G 0.25" HP SERIES TIP ID .016"
- Gauge :
- 22
- Inner Diameter :
- 0.016" (0.41mm)
- Number of Pieces :
- 1000
- Outer Diameter :
- 0.028" (0.71mm)