JG26-1.5-45
- Manufacturer Part Number:
- JG26-1.5-45
- Part of Description:
- 26G 1.5" IT SERIES TIP ID .011"
- Color :
- Cream
- Gauge :
- 26
- Inner Diameter :
- 0.011" (0.28mm)
- Number of Pieces :
- 500
- Outer Diameter :
- 0.019" (0.48mm)