JG26-0.5HP-45-ESD
Manufacturer Part Number:
JG26-0.5HP-45-ESD
Manufacturer/Brand:
Jensen Global Inc.
Part of Description:
26G 0.5" HP SERIES TIP ID .009"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Product Category :
Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
26
Inner Diameter :
0.009" (0.23mm)