JG28-0.25HP-ESD
- Manufacturer Part Number:
- JG28-0.25HP-ESD
- Part of Description:
- 28G 0.25" HP SERIES TIP ID .007"
- Gauge :
- 28
- Inner Diameter :
- 0.007" (0.18mm)
- Number of Pieces :
- 1000
- Outer Diameter :
- 0.015" (0.38mm)