JG28-0.5HPX
- Manufacturer Part Number:
- JG28-0.5HPX
- Manufacturer/Brand:
- Jensen Global Inc.
- Part of Description:
- 28G 0.5" HP SERIES TIP ID .007"
- Stock Condition:
- 7
- Manufacturer :
- Jensen Global Inc.
- Product Category :
- Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
- Color :
- Gray
- Gauge :
- 28
- Inner Diameter :
- 0.007" (0.18mm)
- Number of Pieces :
- 50
- Outer Diameter :
- 0.015" (0.38mm)