JG26-0.5HPX-90
- Manufacturer Part Number:
- JG26-0.5HPX-90
- Part of Description:
- 26G 0.5" HP SERIES TIP ID .009"
- Color :
- Peach
- Gauge :
- 26
- Inner Diameter :
- 0.009" (0.23mm)
- Number of Pieces :
- 50
- Outer Diameter :
- 0.018" (0.46mm)