PMF-24V320WCAR
Manufacturer Part Number:
PMF-24V320WCAR
Part of Description:
AC/DC CONVERTER 24V 320W
Current - Output 1 :
13.3 A
Efficiency :
87%
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
320W
Size / Dimension :
8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
24V