ERA-W33J220X
- Manufacturer Part Number:
- ERA-W33J220X
- Part of Description:
- RES TEMP SENS 22 OHM 5% 1/32W
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Power (Watts) :
- 0.03W, 1/32W
- Resistance :
- 22 Ohms
- Temperature Coefficient :
- 3300ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%