ERA-V39J220V
- Manufacturer Part Number:
- ERA-V39J220V
- Part of Description:
- RES TEMP SENS 22 OHM 5% 1/16W
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Power (Watts) :
- 0.063W, 1/16W
- Resistance :
- 22 Ohms
- Temperature Coefficient :
- 3900ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%