L202-3080033C30001
- Manufacturer Part Number:
- L202-3080033C30001
- Part of Description:
- LED MOD LUXEON WH LNR STR 3000K
- CCT (K) :
- 3000K
- Configuration :
- Linear Light Strip
- Current - Max :
- 600mA
- Current - Test :
- 300mA
- Height :
- 1.20mm
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 142 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 1403lm (Typ)
- Size / Dimension :
- 280.00mm L x 55.00mm W
- Temperature - Test :
- 25°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 33V